مفاهیم سئو

کیورد گپ یا شکاف کلمات کلیدی چیست و چگونه پیدا می شود؟
گیورد گپ (Keyword Gap) شناسایی کلمات کلیدی رقبا که شما آن را ندارید. با اهمیت شکاف کلمات کلیدی و ابزارهای پیدا کردن آن در سئو24 آشنا شوید.
keyword stuffing چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟
کیورد استافینگ تکنیک استفاده بیش از حد کلمه کلیدی است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گرفت. گوگل چگونه با آن رفتار می کند؟ این مطلب از سئو24 را بخوانید.
آموزش کامل سئو سایت وردپرسی به همراه نکات کلیدی
سئو وردپرس شامل تمامی نکات و اصول به روز سئو است که به صورت دوره ای آپدیت می شود. آموزش سئو وردپرس همراه با نکات کلیدی را در seo24 بخوانید.
سئو کلاه سیاه چیست و شامل چه روش هایی است؟
سئو کلاه سیاه روش هایی است که وبمستران سعی می کنند موتورهای جستجو را برای رسیدن به رتبه برتر فریب دهند. در این مطلب از سئو24 با تکنیک های بلک هت سئو آشنا شوید.
الگوریتم اسپم برین چیست و چگونه عمل می کند؟
الگوریتم spam brain چگونه با سایت های اسپم مبارزه می کند؟ پس از آپدیت اسپم برین 2022 چگونه در صدر ترافیک جستجوی ارگانیک بمانیم؟ این مطلب از سئو24 را بخوانید.
الگوریتم Helpful Content چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟
الگوریتم محتوای مفید چیست و چگونه کار می کند؟ هر آنچه باید در مورد الگوریتم Helpful Content گوگل 2022 بدانید در این مطلب از سئو24
موقعیت صفر رتبه بندی؛ تکنیک کسب جایگاه صفر گوگل
موقعیت صفر گوگل بالاترین رتبه در نتایج ارگانیک گوگل است. آشنایی با جایگاه صفر گوگل (zero position ) و کسب جایگاه صفر گوگل را در این مقاله بخوانید.
تحلیل رقبای کسب و کار چیست و چگونه انجام می شود؟
چرا تجزیه و تحلیل رقبا مهم است؟ تحلیل رقبای کسب و کار، برای پیشرفت کسب و کار ضروری است که در این مقاله از seo24 به بررسی این موضوع پرداخته ایم.
اسکیما چیست و چه نقشی در سئو دارد؟
تگ های اسکیما schema برای اینکه گوگل بتواند بهتر بخشهای مختلف سایت شما را تشخیص دهد و ساختار آن را بشناسد کاربرد دارند و استفاده از آنها ضروری است.این کدها برای کاربردهای متفاوت سایت ایجاد میشود و برای مثال صفحات مقالات و محصولات و خبر ها باید اسکیمای متفاوت مربوط به خود را داشته باشند.
مهم ترین عوامل موثر بر سئو سایت
در سئو سایت عوامل بسیار زیادی دخیل هستند و گوگل بیش از 200 فاکتور مختلف را برای رتبه دادن به یک سایت در نظر میگیرد. در این بخش از مطالب سئو24 نکات و فاکتورهای تاثیر گذار بر روی سئو را آموزش می دهیم.زمانی که کاربر عبارتی را سرچ میکند گوگل با استفاده از فاکتورهای مختلف نتایج را فیلتر کرده و بهترین نتایج را نمایش میدهد.
روش های افزایش بازدید رایگان سایت در گوگل
افزایش بازدید سایت میتواند از طریق خرید بازدید فیک یا از طریق روشهای طبیعی و تولید محتوی باشد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند.بازدید فیک شاید در ظاهر بتواند به رتبه الکسا کمک کند ولی گوگل این بازدیدها را تشخیص میدهد و رتبه سایت را به شدت افت میدهد.
لیست کامل الگوریتم های گوگل از ابتدا تاکنون
معرفی کامل آخرین الگوریتم های گوگل و جدیدترین تغییرات الگوریتم ها در گوگل که از جهت سئو و بهینه سازی سایت اهمیت بسیار بالایی دارند و سئو کارها به دنبال آنها هستند. در این مطلب به معرفی این الگوریتم ها پرداخته شده است.
برای سفارش سئو سایت خود، همین الان کلیک کنید.