کوتاه کننده لینک گوگل

گاهی هنگام تولید صفحات آدرس صفحات بیش از حد طولانی میشود در این حالت میتوان از آدرس کوتاه شده استفاده کرد. این آدرس کوتاه شده برای تبلیغ محتوا در کمپین های تبلیغاتی کاربرد دارد. در بسیاری از شبکه های اجتماعی برای درج لینک باید خود لینک صفحه را کپی کرد و امکان تولید متن لنگر شده وجود ندارد.
کوتاه کننده لینک گوگل چیست؟
کوتاه کننده لینک گوگل یکی از ابزارهای رایگان موجود برای کوتاه کردن آدرس صفحات است. این ابزار در آدرس https://goo.gl/ قابل دسترس میباشد. این سایت امکانات متعددی به کاربران میدهد.
هنگامی که با اکانت خود وارد گوگل و ابزار کوتاه کننده لینک گوگل میشوید میتوانید آدرس صفحات مد نظر خود را به این سایت بدهید و لینک های کوتاه شده را دریافت کنید. لینکهای کوتاه شده تولید شده برای شما در یک لیست نگهداری میشوند. به این ترتیب میتوانید بعدا نیز به این لیست مراجعه و لینک های کوتاه شده را کپی و استفاده کنید.
امکان دیگر این ابزار شمارش تعداد کلیک روی لینک های کوتاه شده است. این امکان به شما اجازه میدهد که موفقیت کمپین های تبلیغاتی خود را بیابید. صفحاتی را که بازدید کمتری دارند را شناسایی کنید و صفحات بدون مخاطب را ویرایش کنید.
امکان دیگر ابزار کوتاه کننده لینک گوگل امکان استفاده از این ابزار بصورت Api است با این امکان میتوان از ابزار ایجاد لینک کوتاه در نرم افزاهای مختلف تحت وب استفاده کرد.
مزایای استفاده از کوتاه کننده لینک گوگل در سایت های فارسی
در سایت های فارسی آدرس صفحات بصورت فارسی تایپ می شود و هنگامیکه این آدرس ها در شبکه های اجتماعی مختلف کپی میشود به صورت یک لینک بلند از یک سری کد تغییر شکل میدهد. استفاده از کوتاه کننده لینک گوگل برای سایت های فارسی باعث میشود که لینک های صفحات با آدرس فارسی بصورت کد ظاهر نشوند. این مسئله به افزایش نرخ کلیک منجر خواهد شد.

همچنین بخوانید
افزایش سرعت سایت در هر نوع سایت متفاوت است. روش های کاربردی و عملی بالا بردن سرعت لود سایت را در این مقاله از seo24 می خوانید
بهترین جایگزین برای الکسا، موضوعی است که اخیرا افراد زیادی به دنبال آن هستند. در این مقاله از seo24 به معرفی بهترین جایگزین سایت الکسا و قابلیت‌های آن پرداخته‌ایم.
سرچ کنسول چیست؟ آموزش کامل کار با گوگل سرچ کنسول یا وبمستر تولز سابق و اهمیت آن در سئو را در این مطلب از سئو24 بخوانید.
تگ کنونیکال روشی است که به کمک آن می‌توانید به موتورهای جستجو اطلاع دهید آیا صفحه‌ای که در حال خزش توسط موتور جستجو است، شامل محتوای اصلی است یا اینکه محتوای اصلی در صفحه دیگری قرار دارد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

برای سفارش سئو سایت خود، همین الان کلیک کنید.