افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت تاثیر زیادی بر سئو سایت دارد. همانطور که میدانید طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، اینترنت غیر حجمی هم حجمی شده است. طبق مقرارتی که در این مصوبه وجود دارد کاربران ممکن است با سرعت 128 کیلوبایت در ثانیه از وبسایت بازدید کنند.این سرعت فاصله بسیاری از حداقل سرعتی دارد که در سایت های غربی به آن بعنوان اینترنت کند اشاره میشود، یعنی سرعت 6 مگابایت بر ثانیه، با توجه به این حقاق افزایش سرعت سایت در کشور ما یک ضرورت است.
راهکارهای زیادی برای افزایش سرعت سایت وجود دارد. امروزه سیستم هایی مانند آنگولار با کاهش ارسال درخواست به سرور سرعت پردازش سایت ها را بسیار بالا برده اند. روش های دیگری مانند کاهش حجم عکس ها نیز در سایت هایی که از عکس های بزرگ استفاده می کنند تاثیر زیادی ایجاد می کند.
یکی از راهکارهای افزایش سرعت. استفاده از سیستم های مدیریت محتوای پر سرعت میباشد. متاسفانه سیستم های متن باز در ایران با سرعت پایینی بارگذاری میشوند و طراحی غلط این مشکل را دو چندان می کند. شرکت وب 24 به جهت افزایش سرعت بارگذاری صفحات از سیستم مدیریت محتوای تخصصی استفاده میکند که با حجم بسیار کم توانایی های بسیار بالایی دارد. به حداقل رساندن تعداد درخواست به سرور و استفاده از کد نویسی به زبان C باعث شده است که سرعت سیستم مدیریت محتوای شرکت وب 24 بمراتب از سیستم های متن باز بالاتر باشد.
فشرده کردن فایل های استایل دهی یکی دیگر از روش های افزایش سرعت سایت میباشد. فایل های استایل دهی را بی جهت به سایت خود اضافه نکنید. اگر سایت شما صرفا یک زبان دارد نیازی به افزودن هر دو فایل Bootstrap و bootstarp-rtl ندارید. اصولا نیازی به فایل bootstarp-rtl وجود ندارد و با کمی ویرایش میتوان از همان فایل بوت استرپ برای سایت های فارسی نیز استفاده کرد. استفاده از Image Sprites نیز به کاهش تعداد درخواسته به سرور و افزایش سرعت سایت کمک خواهد کرد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

برای سفارش سئو سایت خود، همین الان کلیک کنید.