آموزش سرچ کنسول

گوگل سرچ کنسول یا  google search console بعنوان یکی از مهمترین ابزارهای آنالیز و مدیریت سایت  مطرح است. مسلما گوگل یکی از مهمترین موتورهای جستجو میباشد. طبیعات دریافت رتبه بهتر در گوگل اهمیت بالایی دارد. به همین ترتیب آماری که گوگل در باره وضعیت فعلی سایت میدهد مهم است. با کمک این آمارها میتوان حساسیت های گوگل را درک کرد و نسبت به رفع آنها اقدام کرد.
مثلا اگر سایتی فاقد نقشه سایت Site map باشد. در گوگل وبمستر تولز یک پیام خطا به نمایش گذاشته میشود. به این ترتیب مدیر سایت میتواند متوجه شود که نقشه سایت برای گوگل از اهمیت برخوردار است و نسبت به تهیه نقشه سایت اقدام کند.
مقالات آموزش وبمستر وب 24
منابع مختلفی برای آموزش وبمستر در سایت وب 24 در نظر گرفته شده است. در این آموزش ها اولویت با مقالات آموزش منتشر شده توسط خود گوگل در سایت support.google.com/webmasters بوده است. برای یافتن سوالات رایج هم اغلب از سایت www.google.com/webmasters/support/  استفاده شده است. طبیعتا تجارب متخصصین وب 24 در زمینه وبمستر نیز به مقالات آموزشی اضافه شده است.
آموزش گوگل سرچ کنسول شامل چه مواردی میشود
در این آموزش ها تکیه بر آموزش ابزارهایی وبمستر خواهد بود و از توضیح اضافه اجتناب خواهد شد. مثلا توضیحی درباره نحوه کد نویسی برای داشتن یک ظاهر متفاوت در جستجو گوگل ارائه نمیدهیم. ولی ابزارهای لازم برای کنترل صحت کد نویسی های انجام شده را معرفی می کنیم. این روش آموزش باعث میشود که هم کاربران مبتدی و هم کاربران حرفه ای بتوانند از مطالب سایت بهره ببرند. مسلما توضیح نحوه کد نویسی در سایت برای  یک کاربر مبتدی خسته کننده خواهد بود. یک کاربر حرفه ای هم بسادگی میتواند نمونه کدهای آماده را از اینترنت بیابد و با معرفی یک ابزار کنترل کد نویسی به کاربر حرفه ای میتوان تمام مشکلات احتمالی او را نیز برطرف نمود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

برای سفارش سئو سایت خود، همین الان کلیک کنید.