افزایش بازدید سایت

اگر از صاحبان سایت سوال شود که بهترین اتفاق ممکن برای سایت آنها چیست؟ خواهند گفت، افزایش فروش و افزایش فروش یک سایت با افزایش بازدید سایت ممکن خواهد شد.
افزایش آمار بازدید چگونه بر فروش تاثیر می گذارد
هر چه تعداد افرادی که از سایت بازدید می کنند بیشتر باشد. احتمال اینکه تعدادی از آنها به مشتری سایت تبدیل شوند نیز بیشتر می شود. در بازاریابی اصلی وجود دارد که میزان بازدید از یک فروشگاه را با افزایش نرخ خرید سایت مرتبط میداند. یعنی آنکه اگر نرخ بازدید از سایت را بالا ببرید نسبت خریداران به بازدید کنندگان سایت نیز افزایش میابد. به زبان ساده تر یعنی درصد بیشتری از کاربران سایت از شما خرید خواهند کرد.
راه های افزایش بازدید سایت
راه های افزایش بازدید سایت را مسلما نمیتوان در این بخش بصورت کامل نام برد. ولی میتوان مهمترین راه های افزایش بازدید سایت را بصورت زیر بیان داشت:
1-    تبلیغات
منظور از تبلیغات در اینجا هر روش بازاریابی است که بابت آن هزینه پرداخت می کنید. تمام روش های تبلیغات کلیکی گوگل، سفارش تبلیغ به سایت های مرتبط و به صاحبان صفحات اجتماعی پر بازدید و ... همگی در این بخش قرار خواند گرفت.
2-    فعالیت در شبکه های اجتماعی
تحقیقاتی که در آمریکا انجام شده است نشان میدهد که میزان جستجو برای کالا و خدمات در شبکه های اجتماعی روز به روز در حال افزایش است. بنابراین میتوان با صرف زمان و تبلیغ کالا و خدمات خود در شبکه های اجتماعی بازدید سایت را افزایش داد.
3-    ایجاد محتوا برای دسته های مختلف مخاطبان
در این روش شما برای مخاطبانی مختلف از قبیل : مخاطبانی که محتوای مفصل و مقاله وار میخواهند، مخاطبانی که بدنبال تصویر کالا هستند، مخاطبانی که بدنبال بررسی قیمت کالا با دیگر کالا ها هستند، مخاطبانی که بدنبال فیلم هستند، مخاطبانی که مطالب را بصورت تیتروار می خوانند. مطلب تهیه می کنید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

برای سفارش سئو سایت خود، همین الان کلیک کنید.