متا تگ عنوان

عنوان سایت در داخل تگ Head درج میشود و موضوع کلی سایت را مشخص می کند. هر صفحه از سایت یک عنوان مجزا برای خود دارد. این عنوان در صفحه نتایج جستجوی گوگل به صورت لینکی به صفحه مد نظر در سایت منتقل می گردد.
متا تگ عنوان و اهمیت آن در سئو
متا تگ های مهم برای سئو عبارتند از: متا تگ کلمات کلیدی، متا تگ توضیحات و متا تگ نویسنده و ناشر نیز در ارتباط بین صفحه و شبکه های اجتماعی موثر هستند.
تگ عنوان که در بخش Head سایت قرار میگیرید نیز  از اهمیت بالایی در سئو برخوردار است. عنوان صفحه در صفحه نتایج گوگل به نمایش در میاید. در شبکه های اجتماعی مختلف مانند گوگل پلاس و لینکدین نیز عنوان صفحه بصورت برجسته برای کلیک کاربر به نمایش گذارده میشود.
تگ عنوان به این صورت در داخل تگ Head نوشته میشود:
<head>
  <title>TITLE TAG IS IMPORTANT</title>
</head>
اگر دقت کرده باشید هنگامیکه وارد سایتی و یا صفحه ای میشوید. عنوان صفحه در تب صفحه به نمایش در میآیند.
برای انتخاب عنوان مناسب برای سئو میتوان به نکات زیادی مانند جذاب بودن عنوان، تشویق مخاطب به کلیک، ارتباط با محتوای صفحه، سلیس و ساده بودن متن عنوان، کوتاه بودن و... اشاره کرد.
هنگامیکه میخواهید عنوان یک صفحه را انتخاب کنید. ابتدا عنوان های مشابه ایجاد شده توسط رقبا را بررسی کنید. تا بتوانید برای انتخاب بهترین عنوان تصمیم بگیرید. نکته ای که میتوان در تولید عنوان مناسب به آن اشاره کرد این است که: تحقیقات نشان میدهد که اغلب جستجو ها  بصورت سوالی هستند. بنابراین بهتر است که عنوان صفحه نیز سوالی باشد و محتوای صفحه به این سوال پاسخ دهد.
مثلا عنوان یک مقاله در ارتباط با یک برند تلفن همراه میتوان این باشد. سریعترین گوشی همراه کدام است؟ یا بهترین دوربین متعلق به کدام گوشی است؟ برند گوشی ارزان و با کیفیت کدام است؟

همچنین بخوانید
Meta keyword چیست؟ آیا استفاده از متا کیورد بر سئو سایت تاثیر دارد؟ آیا گوگل تگ کلمات کلیدی را در نتایج جستجو تاثیر می دهد؟ این مطلب از سئو24 را بخوانید.
لینک سازی (Link Building) چیست؟ چگونه لینکسازی بر افزایش ترافیک سایت و آگاهی برند تاثیر دارد؟ این مطلب از سئو24 را بخوانید تا با اهداف لینک بیلدینگ آشنا شوید.
هینه سازی نرخ تبدیل (Conversion Rate Optimization) چیست و چه زمانی باید از آن استفاده کنیم؟ در این مطلب از سئو24 با اهمیت CRO، تکنیک ها و ابزارهای انجام آن آشنا می شوید.
بهترین روش‌های سئو ویدئو برای افزایش احتمال نمایش ویدیو سایت در نتایج جستجو را در این مطلب از سئو24 بخوانید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

برای سفارش سئو سایت خود، همین الان کلیک کنید.