سئو ارزان قیمت چه مشکلاتی برای سایت ما بوجود خواهد آورد؟

سئو ارزان قیمت چه مشکلاتی برای سایت ما بوجود خواهد آورد؟ سئو ارزان قیمت که با تکنیک های کلاه سیاه اجرا میشود. باعث پنالتی شدن سایت و خروج سایت از نتایج جستجو خواهد شد. با سئو ارزان قیمت و دلایل اجتناب از آن بیشتر آشنا شوید.وقتی از سئو ارزان صحبت به میان می آید با دو نوع سئو طرف هستم یک نوع سئو کلاه سیاه و یک نوع سئو برای کلمات کلیدی غیر اصلی، در مورد سئو برای کلمات غیر اصلی به این مثال توجه کنید:

یک فری لنسر Freelancer (شخصی که بصورت آزاد کار میکند) میتواند با قیمت بسیار پایین یک سایت را برای عبارتی مانند فروش مبلمان راحتی تخت خواب شو در کرج سئو کند. سئو کردن چنین عباراتی برای یک سئو کار آزاد بسیار کمتر از  یک شرکت هزینه دارد. بنابراین برخی از صاحبان سایت ها که دلیلی برای رقابت بر سر کلمات کلیدی اصلی مانند فروش مبلمان در کرج را ندارند. بسراغ سئو کاران فری لنسر  Freelancer یا آزاد میرود.

واقعیت این است که واژه هایی که در این حالت انتخاب میشوند آنقدر ساده هستند که عملا بیش از یک ساعت در هفته زمانی برای سئو کردن آنها صرف نمی شود.

بنابراین یک صاحب سرمایه میتواند بجای پرداخت هزینه از یکی از کارمندانش بخواهد که زحمت انجام یک ساعت تبلیغ در اینترنت را بپذیرد.سئو کردن سایت برای عبارات بلند دارای ارزش است و قصد ما نفی این ارزش نیست. هر شرکت سئو در دنیا در ابتدای کار یک سایت را برای همین قبیل کلمات کلیدی غیر اصلی در گوگل به رتبه اول می رساند و بعد سئو کردن سایت برای کلمات کلیدی اصلی را شروع می کند.مسئله اینجاست که وقتی از سئو ارزان صحبت به میان میآید. مرحله دوم کار یعنی سئو کردن سایت برای کلمات کلیدی اصلی فاکتور گرفته میشود.

نکته : اگر تعداد  صفحات سایت بسیار زیاد باشد. نگهداری سئو همه صفحات بسیار دشوار خواهد بود. بنابراین تعداد صفحات سایت را بنحوی افزایش دهید که بتوانید مدیریت تبلیغات آنها را انجام دهید.

سئو ارزان قیمت چه مشکلاتی برای سایت ما بوجود خواهد آورد؟

سئو ارزان قیمت چه مشکلاتی برای سایت ما بوجود خواهد آورد؟

گاهی سئو ارزان توسط یک شرکت انجام میشود. در این حالت اصلا صحبت راجع به نوع کلمات نیست. زیرا برای یک شرکت هزینه های سئو کردن کلمات کلیدی اصلی بسیار به هم نزدیک میشود (مگر در کلمات خیلی خاص). زیرا اغلب هزینه ههای شرکت در همه کلمات کلیدی اصلی مشترک است. بنابراین برخلاف ادعای برخی از این شرکت ها که نوع کلمات و سختی و سادگی سئو آنها دلیل قیمت پایین آنها است. در واقع نوعی حقه برای پنهان کردن روش اصلی آنها برای سئو کردن سایت است.

سئو ارزان شرکتی چیست؟

سئو ارزان شرکتی در واقع خرید بکلینک اسپم است. اواخر تابستان و اوایل مهر ماه زمانی است که گوگل معمولا الگوریتم خود را بروز رسانی میکند. این زمانی است که شرکت های کلاه سیاه اقدام به تولید تعداد زیاد بک لینک در سایت های غیر مرتبط می کند. این لینک ها در کامنت سایت ها و امضای فروم ها و... بصورت رایگان ایجاد میشوند و یا ممکن است از سایت های مختلف خریداری شوند. در این زمان گوگل دارای یک خلاء است و سایت ها را برای بک لینک های اسپم جریمه نمی کند.

نکته: اصولا یک فاصله زمانی بین تولید لینک و رتبه گرفتن سایت وجود دارد و بعد از آن هم یک فاصله زمانی تا پنالتی شدن سایت بدلیل استفاده از لینک های اسپم وجود دارد.

چرا نباید از سئو ارزان استفاده کنیم

سایتی را تصور کنید که تازه ایجاد شده است و یک شرکت با سئو کلاه سیاه آنرا در نتایج جستجو بالا میکشد و به مالک آن تحویل میدهد. صاحب سایت بی خبر از همه جا از سایتش استفاده کرده و به چند سایت از سایت های دوستانش لینک میدهد و یا لینک دریافت می کند. مالک سایت که از قیمت و نتیجه بسیار راضی است چند تن از دوستانش را نیز ترغیب می کند که با همان شرکت قرارداد سئو امضا کنند.

چندی بعد گوگل شروع به جریمه این سایت ها می کند. اگر مالکان سایت به اکانت وب مستر دسترسی نداشته باشند ممکن است متوجه نشوند که دچار چه مشکلی شده اند و دوباره به شرکت اول هزینه ای بابت سئو بپردازند ولی اینبار دیگر خبری از بهبود رتبه نخواهد بود و مشکلات آغاز میشود.

مشکلات سئو ارزان

سئو ارزان چه مشکلی ایجاد می کند؟

  • پنالتی شدن برخی صفحات سایت(در بهترین حالت)
  • پنالتی شدن کل سایت (هنوز میتوان سایت را نجات داد)
  • قرار دادن IP سایت در لیست اسپمر ها(سایت دیگر فاقد هر گونه ارزش است)
  • قراردادن سرور در لیست اسپمرها (کلیه سایت های روی سرور فاقد ارزش سئو خواهند شد.)
  • بلاک کردن سرور توسط سازمان های امنیتی بین المللی (احتمال تعیین قرار بازداشت برای مالک سرور وجود دارد.)

اگر سایت دارای صفحه یا صفحاتی باشد که لینک اسپم خریده اند و پنالیتی شده اند. ولی کل سایت بدون مشکل به فعالیت خود ادامه میدهد. و برای برخی کلمات کلیدی اصلی سایت در رتبه های اول گوگل باشد. احتمال برطرف کردن مشکل بسیار بالاست و میتوان براحتی با حذف فعالیت های اسپم و کپی کردن محتوای صفحات اسپم بدون کدهای مشکل دار آن به یک صفحه جدید و سپس حذف صفحه اسپم و حذف کلیه لینک های ورودی به آن صفحه از مشکل اسپم بودن صفحه رهایی یافت.

روش توضیح داده شده در  بالا سریعترین راه برای برطرف کردن اسپم است. وگرنه میتوان منتظر ماند تا بعد از حذف قسمت های مشکل دار صفحه گوگل مجدد به همان صفحه رتبه بدهد.

درصورتی که کل سایت پنالتی شده باشد چه باید کرد

شما باید کلیه فعالیت های اسپم را حذف کرده و درخواستی به گوگل برای بررسی سایت بدهید. این درخواست از طریق وب مستر ارسال میشود. گوگل در یک بازه زمانی بصورت تکه تکه صفحات سایت را به نتایج جستجو باز خواهد گرداند.

سئو ارزان

چگونه متوجه سئو کلاه سیاه شویم

اگر شرکت سئو کار از دادن اکانت وب مستر به شما امتناع می کند. مطمئن شوید که با یک شرکت سئو کلاه سیاه وارد معامله شده اید. وب مستر گوگل براحتی به هر شرکت اجازه میدهد به صاحب سایت یک اکانت ارائه بدهند.

اگر سایت شما در کلمات زیادی در رتبه های اول تا سوم گوگل است و ناگهان یک شبه در همه کلمات رتبه خود را از دست داد. شرکت سئو کار با تکنیک های سئو کلاه سیاه رتبه سایت شما را بالا برده است.

مقالات مرتبط

همچنین بخوانید
با تکنیک های برتر SEO 2023 در سئو24 آشنا شوید و آن را در استراتژی سئو قرار دهید و ترافیک وب سایت را به حداکثر برسانید:E-E-A-T، محتوای مفید و اعتبار نویسنده.
ChatGPT چیست و چرا سئوکاران باید به آن اهمیت دهند؟ چت ربات مبتنی بر هوش مصنوعی چگونه کار می کند و چه کارهایی می تواند انجام دهد؟ این مطلب از سئو24 را بخوانید.
در این مطلب از سئو24 به اهمیت لینکسازی داخلی، تکنیک ها و بهترین شیوه های لینکسازی داخلی برای سئو در سال 2023 نگاهی بیندازید.
الگوریتم Product Review یا بررسی محصول چیست؟ به‌روزرسانی های الگوریتم پروداکت رویو، تاثیر آن بر سایت و نحوه نوشتن پروداکت رویو باکیفیت را در سئو24 بخوانید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

برای سفارش سئو سایت خود، همین الان کلیک کنید.