آموزش لینک بیلدینگ

در آموزش لینک بیلدینگ link building به کلیه روش های ساخت لینک از لینک های مفید تا لینک های مخرب خواهیم پرداخت. اصولا هدف از آموزش لینک بیلدینگ link building آشنا کردن مخاطب با تمام روش های ممکن لینک بیلدینگ link building است.
مقالات آموزشی در مورد لینک سازی
در مقالات آموزشی تا جایی پیش خواهیم رفت که روش هایی را معرفی کنیم که نه از نظر سئو و موتورهای جستجو که از نظر اخلاقی نیز با مشکل مواجه هستند. مثلا ایجاد تبلیغ برای یک موسسه خیریه و درخواست از آنها برای دادن لینک برای نشان دادن معتبر بودن سایت از نظر آنها و روش هایی از این دست. هدف از ارائه این روش ها، آموزش اجرا  و بکارگیری آنها نیست. بلکه هدف این استکه مخاطب بعنوان یک سئو کار با تمام امکاناتی که در اختیار دارد آشنا باشد. یکی از دوستان و همکاران ما که بصورت آزاد در زمینه سئو فعالیت میکند برای لینک سازی برای یک سایت عکاسی به سراغ شرکت های فروش دوربین رفت و الان برای محتوا سازی برای سایت چندین شرکت توزیع کننده دوربین عکاسی درآمد بسیار بالایی دارد. هدف از مقالات آموزش در مورد لینک سازی همانطور که گفته شد ارائه تمام راهکارهای مثبت و منفی و البته جسورانه برای دریافت لینک است.
روش های ارائه شده با این هدف که سئو کار بتواند ضمن تشخیص روش های درست از غلط، روشهایی را پیش گیرد که درامد مضاعف برای او ایجاد کند و در ضمن یک سئو ماندگار به مشتریانش تحویل دهد ایجاد شده اند.
البته باید توجه داشت که لینک بیلدینگ به روش های منفی و کلاه سیاه و مانند آن همواره بد نیست. یک سئوکار ممکن است با مشتریانی مواجه شود که سئو مثبت برایشان بی ارزش است. زیرا آنها بیش از سه ماه نمیتوانند یک دامنه را نگهداری کنند و باید آدرس دامنه را تغییر دهند. در چنین حالتی یک سئو کار باید بداند چطور میتواند چنین سایت هایی را سئو کند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

برای سفارش سئو سایت خود، همین الان کلیک کنید.