سئو ارزان

قطعا سئو ارزان نمی تواند سئو با کیفیتی باشد. اما گاهی مسئله به کم کیفیت بودن سئو ختم نمیشود و سئو ارزان صدمات جبران ناپذیری به سایت و یا حتی سرور سایت وارد می کند.
گوگل به صراحت اعلام کرده است که سرور هایی که به سایت های اسپم خدمات ارائه دهند را جریمه خواهد کرد. بنابراین با اطمینان میتوان گفت شیوه هایی از سئو ارزان هستند که علاوه بر صدمه به سایت. سرور را هم تحت تاثیر قرار میدهند. اگر سرور تحت تاثیر تنبیهات گوگل قرار داشته باشد کلیه سایت هایی که روی آن سرور فعالیت می کنند با مشکل سئو روبرو خواهند شد.
روش هایی از سئو ارزان وجود دارد که مخرب نیستند. مثلا بجای آنکه سایتی را با کلمه کلیدی پر کاربرد سئو کنند. از کلمات کلیدی با واژه های افزوده یا Long tail keyword استفاده می کنند. سئو این قبیل کلمات معمولا به ایجاد یک صفحه ختم میشود. و در بسیاری موارد نیازی به هیچ فعالیت دیگری نیست به این ترتیب قطعا هزینه سئو کاهش میبابد. زیرا مراحل بازاریابی آنلاین که هزینه برترین بخش سئو است بصورت کامل حذف شده است.
Seo ارزان برای چه کسانی مفید است
Seo ارزان بهترین انتخاب برای سایت هایی است که قصد کلاه برداری در اینترنت را دارند و میخواهند در مدت کمی درآمد بالایی کسب کرده و بعد از صفحه روزگار محو شوند. قطعا سئو ارزان قیمت بهترین گزینه برای این قبیل سایت ها است. اما متاسفانه برخی سایت های معتبر هم بسراغ seo ارزان رفته و باعث صدمات جبران ناپذیری در درازمدت به سایت خود شده اند.
سایت هایی که قصد رقابت برای کلمات کلیدی اصلی را ندارند و میخواهند بصورت حاشیه ای از اینترنت درآمدی کسب کنند. نیز میتوانند از سئو ارزان استفاده کنند. اما باید مراقب باشند که در دام اشخاصی که از روش های مخرب سئو استفاده می کنند نافتند. و بسراغ سئو کلمات کلیدی با واژه های افزوده Long tail keyword بروند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

برای سفارش سئو سایت خود، همین الان کلیک کنید.