مشاوره سئو

اگر شما کالا و خدماتی تولید می کنید که دارای مزیت رقابتی نسبت به سایر تولید کنندگان آن کالا و خدمات است. یا به عبارت ساده تر کالا و خدمات شما بهتر از رقبا است ولی در گوگل رتبه های پایین تر از آنها دارید. سایت شما به سئو نیاز دارد. اگر سایت شما قبلاً رتبه خوبی در گوگل داشته است ولی بعد از گذشت مدتی ناگهان رتبه خوب خود را به رقبا واگذار کرده اید و نمی توانید راهی برای بازگشت به رتبه قبلی خود بیابید شما به مشاوره سئو نیاز دارد.
اگر سایت شما در کلمات کلیدی دلخواه رتبه بالایی در گوگل دارد ولی میزان مشتریان شما کم است و از سایت خود فروش بالایی ندارید. شما به مشاوره سئو نیاز دارید. مشاوره سئو برای بهبود رتبه سایت و ارتقا نرخ تبدیل بسیار کارآمد است. از آنجایی که مدیران سایت به زمینه ی کاری خود مسلط هستند و معمولا فرصت کافی برای ارتقا دانش فنی در زمینه بهینه سازی سایت ندارند، داشتن یک مشاور در زمینه بهبود رتبه سایت می تواند کسب و کار آنها را به طرز شگفت انگیزی رونق دهد.

مشاوره سئو چیست؟

همانطور که می دانید در دنیای امروز داشتن یک سایت و معرفی محصولات و خدمات در آن به تنهایی کافی نیست. اینکه محصولات و خدمات چگونه در سایت معرفی شوند و مهم تر از آن توسط مخاطب هدف شما دیده شود از اهمیت بالایی برخوردار است. مشاور سئو به شما راهنمایی های لازم را خواهد داد که بتوانید به بهترین نحو و با رعایت استانداردهای لازم محتوای سایت خود را تکمیل نمایید و با ارائه ی راهکارهای مناسب برنامه نویس سایت شما را برای بهبود ساختار فنی سایت هدایت می کند.

خدمات مشاوره سئو توسط شرکت سئو 24 جهت بهینه سازی سایت

1-    مشاوره و انجام تحقیقات کلمات کلیدی (یافتن کلماتی که بیشترین بازده را برای سایت داشته باشد.)
2-    مشاوره جهت یافتن بهترین کمپین های تبلیغاتی
3-    مشاوره جهت تولید محتوا (متن، گرافیک، مدیا)
4-    مشاوره جهت برطرف کردن مشکلات سئو سایت
5-    مشاوره جهت آنلایز سایت و آنالیز سئو سایتهای رقبا
6-    مشاوره جهت تحلیل آنالیزهای انجام شده و افزایش بازدید سایت
7-    برگزاری کلاسهای آموزش سئو

مشاور سئو کیست و چقدر می توان به او اعتماد کرد؟

برای اینکه یک پروژه از نظر سئو و کسب نتایج ارگانیک و طبیعی گوگل به موفقیت برسد باید استراتژی مناسب داشته باشد.این استراتژی برای هر پروژه با توجه به موقعیت فعلی و بازار کاربران هدف آن متفاوت است و نمی شود برای تمامی پروژه ها یک نسخه واحد پیچید و همه پروژه را با یک روش به موفقیت رساند. مشاور سئو شخصی است که سالها در موضوع سئو و بهینه سازی سایت فعالیت کرده است و سابقه به نتیجه رساندن پروژه های مختلف با موضوعات متفاوت را دارد.

این شخص با تکیه بر سابقه و دانش خود دقیقا میداند که بر اساس اهداف نهایی که مدیر سایت مشخص می کند چه استراتژی باید تدوین شود و از چه مسیری و با چه ابزارهایی میتوان آن استراتژی را عملی کرد و سایت را به اهداف مشخص شده رساند.یک مشاور سئو با علم روز بهینه سازی سایت و آخرین تغییرات صورت گرفته در گوگل آشنایی دارد.

 

مشاوره سئو در شرکت سئو24

 

خدمات مشاوره سئو در سئو 24 شامل چه مواردی است؟

خدمات مشاوره سئو هم برای مشتریان شرکت سئو 24 و هم برای اشخاصی که سایت خود را در شرکتهای دیگر تهیه کرده اند انجام می شود. این خدمات با هدف آشنایی بیشتر مدیران سایت با سئو سایت انجام می پذیرد. خدمات مشاوره سئو شامل موارد زیر است:

1-    راهنمایی جهت یافتن کلمات کلیدی که جستجوی بالا و رقابت کمی برای آنها وجود دارد.
2-    راهنمایی برای تهیه محتوا
3-    معرفی روش های ایجاد Call to Action
4-    راهنمایی استفاده از شبکه های اجتماعی
5-    معرفی روش های درست دریافت بکلینک
6-    آموزش یافتن بکلینکهای مضر برای سایت و برطرف کردن آنها
7-    راهنمایی جهت یافتن مشکلات سایت از نظر سئو و نحوه برطرف کردن آنها
8-    مشاوره برای نحوه کار با الگوریتم های جدید گوگل


با ورود الگوریتمهایی مانند رنک برین Rank brain گوگل، راهکارهای سئو سایت بطور کلی متحول شده است. با اینکه گوگل برای نمایش نتایج جستجو در همه کلمات جستجو شده از این الگوریتم استفاده نمیکند. ولی ورود این الگوریتم نشانه مسیر حرکت گوگل در آینده است. و اگر سایت ها برای این تغییر گوگل در آینده آماده نباشند جایگاه خود در گوگل را به رقبا خواهند سپرد.
مشاوره نحوه تولید محتوا برای کار با الگوریتم های جدید گوگل شامل نحوه جستجو کلمات کلیدی و نحوه تولید محتوا در بازه های زمانی خاص می باشد. در این روش تولید محتوا، کاربران باید براساس آنچه که بیشتر مورد جستجو قرار می گیرد محتوا تولید کنند. با این کار می توان اطمینان حاصل کرد که سایت همواره رتبه بالای خود در گوگل را حفظ کرده و به رتبه های بالاتر خواهد رفت. با توجه به این که انجام این مراحل در تولید محتوا بسیار حساس است و اشتباه انجام دادن آن می تواند باعث شود که گوگل سایت شما را بعنوان یک سایت اسپم تشخیص دهد که بیش از حد با جستجوی کاربر بهینه شده است. پیشنهاد می شود که بدون مشورت با سئو کاران حرفه ای شرکت سئو 24 اقدام به تغییر و یا تولید محتوا برای روبرو شدن با الگوریتم رنک برین Rank Brain نکنید. الگوریتم رنک برین بر اساس قابلیت یادگیری ماشینی عمل میکند و همین امر باعث میشود که سایت شما شناوری بسیار بالاتری در صفحه نتایج جستجو نسبت به قبل داشته باشد. هنگام مواجه با این الگوریتم یک سیاست تولید محتوا میتواند بعد از یک مدت دیگر کارایی نداشته باشد و نیاز به تغییر آن باشد. بنابراین رصد مداوم صفحه نتایج جستجو و اقدام مناسب قبل از آسیب دیدن سئو سایت الزامی می باشد.
خوشبختانه شرکت وب 24 نرم افزار رایگان جت سئو را برای این منظور تولید کرده است. تا همه مدیران سایت بتوانند بصورت صد در صد رایگان از این نرم افزار برای گزارش گیری از رتبه سایت خود و رقبا استفاده کند. استفاده از این نرم افزار برای همه کاربران رایگان است و پیشنهاد می کنیم همین امروز آن را دانلود و از امکانات فوق العاده آن استفاده کنید.

 

مشاوره سئو، مشاوره بهینه سازی سایت، سئو24


با توجه به سیال بودن نتایج جستجو چگونه می توان از مفید بودن مشاوره سئو مطمئن بود؟

شرکت سئو 24 یک روش کاری داشته است که در طول این سالها باعث موفقیت خود شرکت و مشتریانش در زمینه سئو شده است. اگر محتوای تولید شده سایت شما برای مخاطب واقعی جذاب و کاربردی نیست، سئو سایت خود را درست انجام نداده اید. به جرأت میتوان گفت اگر این سیاست را از روز اول افتتاح شرکت در پیش نمی گرفتیم هرگز به این موفقیت نمیرسیدم. با توجه به اینکه ما میدانستیم آنچه مشتری ما می خواهد رتبه اول گوگل نیست. بلکه بالاترین فروش ممکن از سایت می باشد. اهمیتی ندارد سایت شما در چه موضوعی فعالیت می کند. هدف شما از ایجاد سایت بالاترین مخاطب فعالی است که میتوانید به سایت خود جذب کنید. بنابراین ما از همان روز اول بجای آنکه تمام تمرکز خود را بر روی گوگل بگذاریم به مخاطب نهایی محتوای سایتهای مشتریانمان فکر کردیم. محتوایی که برای مخاطب جذاب باشد و مخاطب با آن ارتباط برقرار کند تمام ویژگیهای مورد نظر گوگل را نیز دارد. شما برای جذب مخاطب واقعی ناچارید که محتوای مفید بنویسید. ناچارید به محتوای خود عکس و ویدئو اضافه کنید. باید سایت شما برای گوشی های موبایل بهینه باشد. سایت شما باید در شبکه های اجتماعی تبلیغ شود. کاربران سایت شما باید در صفحات اجتماعی خود از کیفیت محصولات شما بگویند.
شناور بودن رتبه سایت در گوگل و بیشتر شدن این شناوری در سال 2018 به معنی بی ثمر بودن سئو نیست. بلکه کاملا ً برعکس حرکت گوگل به سمتی است که در صفحه نتایج جستجو یک نتیجه را بعنوان پاسخ اصلی عبارت جستجو به مخاطب نشان دهد و این به آن معنی است که سئو بیش از هر زمانی مهم شده است. شما باید چنان محتوای سایت خود را تولید کنید که گوگل آن را بهترین پاسخ به عبارت جستجو شده توسط مخاطب بداند. انجام اینکار ساده نیست و به دانش و تمرین نیاز دارد.

آیا تضمینی برای درستی مشاوره سئو وجود دارد؟

صدها سایت و نمونه کار موفقی که با کمک این مشاوه ها رتبه اول گوگل را تصاحب کرده اند بهترین گواه موفقیت ما در کارمان است.مشتریان سئو 24 از برترین برندها و شرکت های ایران هستند که همین نمونه کارها برای ما  از هر تضمینی ارزشمندتر است. ولی با توجه به اهمیت نحوه اجرای مشاوره ها شرکت تنها در صورتی که کارشناسان خود شرکت سئو سایت شما را انجام دهند می تواند نتایج کار را تضمین کند. با این حال با توجه به اینکه تمام مشاوره های انجام شده با استناد به اجرای موفق روشهای ارائه شده بر روی سایت های مشابه انجام می شود. دریافت کنندگان این مشاوره ها میتوانند با خیال آسوده از این مشاوره ها بهره ببرند. با توجه به اینکه اجرای سئو کاری بسیار تخصصی و حرفه ای است. پیشنهاد ما واگذاری اجرای سئو به کارشناسان حرفه ای می باشد.

آیا همکاری با سئو24 فقط به صورت مشاوره امکان پذیر است؟

خدمات مشاوره به صورت اختصاصی برای سایت هایی که رتبه ی کمتر از 500 ایران را کسب کرده باشند ارائه می شود. اگر شما هم از دارندگان سایت های زیر 500 ایران هستید همین حالا با ما تماس بگیرید و جهت دریافت خدمات مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید.