خدمات سئو

خدمات سئو یا بهینه سازی وب سایت، شامل رعایت اصولی برای درک بهتر محتوا از سوی موتورهای جستجو است. هدف سئو قرار دادن وب سایت شما در مقابل دید بازدید کنندگان است. سئو، مانند تابلوهای تبلیغاتی برای سایت شما عمل میکند. مخاطب با دیدن سایت شما در رتبه های بالای گوگل ترغیب میشود که به سایت شما مراجعه کند.
تکنیک های سئو هر سال در حال پیچیده تر شدن هستند و به دلیل اینکه گوگل همواره سعی میکنید بهترین و مرتبط ترین نتایج را به کاربران نمایش دهد با انتشار و توسعه الگوریتم های خود با روشهای مختلف سایتها را فیلتر میکند تا در نهایت بهترین ها را در صدر نتایج نمایش بدهد و این کار رقابت را برای سایتهایی که میخواهند رتبه های اصلی گوگل را داشته باشند بسیار سخت کرده است.
شاید تا چند سال گذشته کسب نتیجه در گوگل تا این میزان سخت نبوده ولی امروزه فقط سایت هایی رتبه های خوب میگیرند که تمامی اصول سئو داخلی و خارجی سایت را با دقت رعایت کرده باشند.

خدمات سئو برای سایت شما چه مزایایی دارد


مخاطبان کالا و خدمات شما برای یافتن عرضه کنندگان این کالا و خدمات اغلب از موتورهای جستجو یا اگر بخواهیم دقیقتر بگوییم از گوگل استفاده میکنند. حضور سایت شما در صفحه اول گوگل میتواند برای سایت شما مزیای زیر را به همراه داشته باشد:

 • افزایش تعداد بینندگان سایت ( این بینندگان واژههای مرتبط با برند شما را جستجو کردهاند بنابراین آنها خواهان کالا و خدمات شما هستند.)
 • کسب اعتبار بین مخاطبان و رقبای خود.
 • به رخ کشیدن برتری خود نسبت به رقبا
 • کم هزینه ترین روش تبلیغاتی، که بصورت 24 ساعته به نمایش گذاشته شده و بازده بالایی دارد.

خدمات سئو در ایران با سئو 24

در خدمات سئو چه عناصری قابل تضمین هستند


برخی شرکتها رتبه اول گوگل را برای سه ماه بعد از شروع قرارداد تضمین میکنند. دقت داشته باشید که تنها روش تضمین رتبه اول گوگل خرید تبلیغات از گوگل یا همان گوگل ادوردز است. سایر روشها به هیچ عنوان قابل تضمین نیستند. هر چقدر که شما در سئو سایت خود دقت داشته باشید. باز هم با وجود الگوریتم هایی مانند رنک برین Rank brain نمیتوان رتبه اول گوگل را تضمین کرد.بلکه سعی میشود با ارائه کلمات کلیدی هدف که برای کسب و کار شما مناسب باشند و کاربری را به سایت هدایت کنند که قابلیت تبدیل به مشتری را داشته باشد.یعنی بجای تمرکز روی یک کلمه کلیدی سعی میشود سایت روی چندین کلمه رتبه داشته باشد.

هیچ شخص یا شرکتی نمیتواند تضمین کند که یک سایت روی کلمه کلیدی خاصی برای همیشه رتبه اول گوگل بماند و به راحتی قابل اثبات است که نتایج چندین بار در طول سال تغییر میکنند و سایتهای جدیدی جای نایج قبلی را میگیرند و این طبیعت گوگل است.


آیا میتوانید سئو سایت خود را خودتان انجام دهید


توجه به این نکته ضروری است که در سئو تنها مواردی مانند تولید محتوای با کیفیت و رعایت مواردی مانند رعایت سئو داخلی نیست. در سئو مواردی مانند Robots.txt و نقشه سایت بسیار مهم هستند. کوچکترین مشکلی در این دو فایل میتواند کلیه زحمات سئو را به خطر بیاندازد.
یکی از موارد سئو که نیاز به دانش تخصصی دارد تحلیل رقبا است. با وجود الگوریتم هایی مانند رنک برین Rank brain تحلیل رقبا ساز و کسب نتیجه در گوگل بسیار سخت است. با توجه به اینکه تحلیل رقبا یکی از مهمترین موارد سئو است و در بسیاری از موارد تنها راه پیشی گرفتن از رقیب رصد کردن کانالهای بازاریابی آنها و ایجاد کانالهای تبلیغاتی قویتر از آنها است.


کلمات کلیدی طولانی برای شروع سئو یک سایت


کلمات کلیدی طولانی به سایت شما کمک میکند که بدون رقابت مستقیم با رقبا مشتریان را به سایت خود هدایت کنید. در این روش کالاهای مرتبط با صنعت شما که تقاضای زیادی برای آن وجود دارد، را هدف سئو قرار میدهیم، به این ترتیب شما میتوانید مشتری قابل توجهی را به سایت خود هدایت کنید و فروش بالایی در سایت خود داشته باشید.
شرکت سئو 24 خدمات سئو با کلمات کلیدی طولانی را هم برای مشتریان تازه کار و هم برای مشتریان قدیمی خود انجام میدهد. با این روش مشتریان با حداقل هزینه بالاترین نتیجه را کسب خواهند کرد.


محتوا پادشاه است


یکی از مهمترین عناصر سئو محتوا است. تولید محتوای با کیفیت صرفاً به معنی تولید یک محتوای طولانی نیست. محتوایی تولیدی برای سایت ها بر اساس نیاز مخاطب انجام میشود. اگر یک سایت فروشگاهی قصد سئو کردن سایت خود را داشته باشد. بهترین محتوا برای او قرار دادن کالاهای مورد درخواست مخاطبان است. پس از آن است که محتوا گذاران می توانند با درج توضیحات مناسب مخاطب را به خرید از سایت ترغیب کنند.
بازاریابی محتوا
محتوا پادشاه است اما باید این محتوا را در اختیار کاربران علاقهمند قرار داد. تا بتوانند به سایت مراجعه کنند و از محتوای تولید شده استفاده کنند. بدون تبلیغات بهترین محتوا هم توسط مخاطبان دیده نخواهد شد. در شرکت سئو 24 برای مشتریان کانالهای بازاریابی مختلف برای بازاریابی محتوا مورد استفاده قرار میگیرد. که مهمترین آنها، تهیه بک لینک در سایت های مرتبط، تبلیغات در شبکه های اجتماعی، تبلیغات در وبلاگها، ارسال ایمیل به مشتریان بلقوه و... می باشد. هر کدام از این کانالهای بازاریابی برای سایت مشتریان ترافیکی را ایجاد خواهد کرد که این افزایش ترافیک به افزایش رتبه سایت در گوگل کمک خواهد کرد.


خدمات سئو چیست و چگونه انجام میشود:


سئو حرفهای به معنای آن است که سایت هم برای موتورهای جستجو و هم برای مخاطب نهایی جذاب باشد. انجام این کار در مراحل زیر به انجام میرسد.

 • تحلیل جایگاه سایت رقبا و سایت مشتریان با ابزارهای تخصصی سئو از جمله نرم افزار تخصصی جت سئو (تولید شده توسط شرکت وب 24)
 • بررسی کلمات کلیدی بر اساس کلمات کلیدی پر کاربرد و بررسی کلمات کلیدی رقبا
 • راهنمایی و مشاوره برای تهیه محتوای متنی، تصویری، ملتی مدیا با تکیه بر جذابیت محتوا برای مخاطب و رعایت اصول بهینه سازی برای موتورهای جستجو
 • رعایت اصول سئو برای هر سه موتور جستجوی گوگل، یاهو و بینگ
 • تدوین استراتژی های سئو بصورت کوتاه مدت، میان مدت، بلند مدت (به منظور اطمینان از بهترین نتیجه برای سایت مشتریان)
 • تحلیل آمار بازدید کنندگان سایت (تحلیل بازخورد کمپین های تبلیغاتی)، مشتریان سایت، نرخ تبدیل سایت و یافتن بهترین روش ها برای تبدیل خریداران به مشتریان وفادار سایت.
 • ایجاد صفحات سایت براساس پیوندهای یکتا برای هر صفحه (استفاده نکردن از مطالب کپی)
 • بررسی سئو صفحات بر اساس(تعداد کلمه کلیدی در هر صفحه، صفت Alt عکس ها، متن سرتیترها و...
 • مدیریت متا صفحات برای بیشترین نرخ کلیک در گوگل
 • استفاد از Rich snippet برای صفحاتی مهم سایت
 • بهینه سازی صفحات سایت برای شبکه های اجتماعی
 • بهینه سازی نقشه های سایت برای شناسایی سریع صفحات تازه ایجاد شده و سرعت بخشیدن به ایندکس مجدد صفحات ویرایش شده
 • استفاده از خوراک یا Feed و Rss
 • تنظیمات حرفه ای فایل Robots.txt برای عدم نمایش صفحاتی که برای کاربران گوگل جذاب نیستند.
   

اینها بخشی از خدمات سئو سایت است که توسط سئو24 انجام میشود. در نظر داشته باشید که انجام صحیح خدمات بهینه سازی سایت شامل تحلیل اولیه مخاطب، رقبا و همچنین بررسی منابع سایت است. پس از این مرحله طراحی استراتژی برای سئو صورت می پذیرد و طبق استراتژی طراحی شده، برنامه ریزی کارهای سئو داخلی و سئو خارجی انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان سئو 24 تماس بگیرید.