تبلیغات در گوگل

موتورهای جستجو بیشترین ورودی هدفمند را به سمت سایت شما هدایت می کنند. برای اینکه در موتورهای جستجو دیده شوید، دو راهکار وجود دارد: سئو و بهینه سازی سایت و تبلیغات در موتورهای جستجو.

برای اینکه سایت شما بیشتر در گوگل دیده شود می توانید با اختصاص بودجه ای هرچند محدود در ماه در گوگل تبلیغ کنید. اما اینکه چگونه بودجه خود را برنامه ریزی کنید تا تبلیغات در گوگل بیشترین نرخ بازگشت را داشته باشد نیازمند تخصص و تسلط روی پارامترهای گوگل است. متخصص تبلیغ در گوگل برای شما کلید واژه های مناسب را انتخاب می کند، بودجه مناسب برای شما اختصاص می دهد، صفحات فرود را بهینه می کند، تبلیغ را بهبود می دهد و آمارها را بررسی و تحلیل می کند تا بهترین بازدهی را برای شما داشته باشد.

تبلیغات در گوگل

همانطور که می دانید گوگل به ازای جستجوی هر عبارت 10 نتیجه اصلی و تعدادی تبلیغ را نمایش می دهد. ترتیب نتایج بسته به پارامترهای مختلفی تغییر می کند، ضمن اینکه نتایجی که بر اساس تبلیغات نمایش داده می شود با تگ Ad متمایز می گردند. آمارها نشان می دهد 30% از کاربران گوگل روی تبلیغات کلیک می کنند و این خبر خوبی است برای کسانی می خواهند برای سایت خود سرمایه گذاری کنند.

تبلیغات در گوگل

تعرفه تبلیغات در گوگل

شما با هر بودجه ای که بخواهید می توانید در گوگل تبلیغ داشته باشید، اما اینکه بودجه در نظر گرفته شده چگونه برنامه ریزی شود تا به هدر نرود بسیار مهم و ضروری است. کارشناسان متخصصی که به پارامترهای گوگل مسلط هستند می توانند در این زمینه بسیار موثر باشند و کمک شایانی به بالابردن نرخ بازگشت هزینه های شما بکنند. تیم تخصصی سئو24 در این زمینه کارشناسان مجربی دارد که با در نظر گرفتن پارامترهای امتیاز دهی گوگل و استانداردهای موجود تبلیغاتی را طراحی کند که بیشترین نرخ بازگشتی را داشته باشد.

کسب درآمد و افزایش فروش با تبلیغات کلیکی گوگل

آیا می دانستید روزانه بسیاری از افرادی که در گوگل تبلیغ می دهند از روند هزینه های انجام شده و نرخ بازگشت سرمایه خود بی خبرند! اگر اهداف کسب و کار خود را به خوبی مشخص نمایید، مشاوران سئو 24 می توانند راه های رسیدن به آن را برای شما هموار کنند. بسیار مهم است که در طراحی و اجرای تبلیغات کلیکی گوگل به موارد زیر توجه نمایید:

  1. عبارات مورد نظر شما بر چه اساسی انتخاب می شوند؟
  2. مخاطب شما با کلیک به روی تبلیغ به چه چیزی دست می یابد؟
  3. از نظر گوگل عبارت انتخاب شده چقدر به محتوای صفحه مرتبط است؟
  4. اگر شخصی به ازای جستجوی عبارت مورد نظر روی تبلیغ من کلیک کرد چه سودی برای من خواهد داشت؟

با در نظر گرفتن موارد فوق و کمک گرفتن از مشاوران متخصص در زمینه تبلیغات در گوگل می توانید تبلیغی طراحی و اجرا کنید که درآمد خوبی برای شما ایجاد نماید.

درآمد زایی، تبلیغات در گوگل

چگونه در گوگل تبلیغ بدهم؟

برای اینکه تبلیغات شما در گوگل نمایش داده شود، کافیست با کارشناسان ما در سئو 24 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان ما سایت شما را تحلیل می کنند و پکیج مناسب را به شما پیشنهاد می دهند. تبلیغ شما در مدت زمان کوتاهی در گوگل نمایش داده خواهد شد و آمار بازدید و تماس های تلفنی خود را می توانید اندازه گیری کنید.

در نظر داشته باشید که به دلیل تحریم های گوگل، امکان تبلیغ برای دامنه های IR وجود ندارد و کیفیت صفحات فرود و سرعت لود سایت شما تاثیر زیادی در کاهش مبلغ تبلیغات گوگل خواهد داشت. بنابراین کارشناسان ما در سئو 24 با تحلیل و بررسی همه این موارد بهترین حالت تبلیغات را برای شما انجام خواهند داد.