دوره جامع آموزش سئو

سئو، کم‌هزینه‌ترین و پربازده‌ترین روش افزایش ورودی هدفمند سایت‌ها در اینترنت است و حالا همه فعالان وب به اهمیت آن پی برده‌اند.

زمانی برای یک وب سایت اینترنتی ارزش ایجاد خواهد شد که آن سایت بازدید داشته باشد. حال با توجه به زمینه فعالیت هر سایت، آمار بازدید می‌تواند ارزش متفاوتی ایجاد کند. ممکن است برای یک وب‌سایت صنعتی ورودی بازدید روزانه ۱۰۰ نفر از سایت ایجاد ارزش کند، اما بازدید روزانه حتی ۱۰۰۰ نفر هم برای یک سایت خبری ارزشی ایجاد نکند. حال مسئله مهم اینجاست که چگونه می‌توان ورودی یک سایت را افزایش داد.

سئو یا بهینه سازی سایت چیست؟

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است که گستره‌ی بزرگی از فعالیت‌های مختلف را در بر می‌گیرد. برخی، این فعالیت‌ها را با نام بهبود رنکینگ سایت می‌شناسند و برخی دیگر، عبارت ارتقای رتبه سایت را استفاده می‌کنند. این در حالیست که تلفظ صحیح این عبارت اس ای او معادل "بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو" است. بهینه سازی سایت فرآیندی بسیار ارزشمند است که باعث افزایش قابل توجه‌بینندگان وب‌سایت خواهد شد. از طرفی چون کسانی که به‌دنبال اطلاعات مورد نظر می‌گردند به سایت شما هدایت خواهند شد. بیشترین بازدهی را نسبت به سایر روش‌ها از قبیل تبلیغ در روزنامه، سایت‌های تبلیغاتی یا تبلیغ از طریق پست الکترونیک داراست. همچنین به دلیل اینکه کاربر مورد نظر دقیقا به دنبال محصول یا خدماتی است که شما سایت خود را برای آن بهینه سازی کرده‌اید، در این روش شما کاربران هدفمند را به سایت خود راهنمایی می‌کنید و در واقع بالاترین بازدهی را به ازای بازدیدکنندگان سایت خواهید داشت.
شرکت‌های زیادی در زمینه سئو سایت فعالیت می‌کنند که فعالیت آنها به طور عمده به دو دسته تقسیم می‌شود: سئو سیاه و سئو کلاه سفید. سئو سیاه، شامل فعالیت‌هایی است که در راستای فریب موتور جستجوی گوگل عمل می‌کند و غالبا گوگل آنها را شناسایی کرده و به‌صورت اسپم شناسایی می‌کند و پس از مدتی از لیست جستجو حذف می‌کند. اما سئو کلاه سفید شامل فعالیت‌هایی است که در راستای بهبود وضعیت سایت چه از لحاظ ساختار و چه از لحاظ کاربری صورت می‌گیرد تا گوگل بتواند به سایت رتبه مناسبی دهد.

در کارگاه آموزشی دوره جامع  سئو می آموزید که چه فعالیت‌هایی برای کسب استانداردهای گوگل را برای سایت خود باید انجام دهید.

برگزاری دوره تخصصی آموزش سئو و بهینه سازی سایت 

سئو 24 دوره‌های تخصصی آموزش سئو و بهینه سازی سایت را برای اولین بار در ایران به منظور گسترش علم SEO و ترویج بیشتر آن در وب فارسی برگزار می‌کند.

چرا دوره آموزشی سئو؟

دوره جامع آموزش سئو

تجارب و نتایج نشان داده علوم به صورت حضوری و عملی بهتر از تئوری یاد گرفته می‌شوند، دوره حضوری برتری‌های مختلفی دارد مانند اینکه شما کارهای بهینه سازی سایت را از نزدیک مشاهده و تجربه می‌کنید، پروژه سئو به صورت عملی کار می‌کنید، به صورت آزادانه سوال‌های مرتبط با بهینه سازی سایت را خارج از درس می‌پرسید و از تجارب چندین ساله سئو ما بهره می‌برید. ما این تجارب را صادقانه در اختیارتان خواهیم گذاشت. سئو 24 افتخار دارد علاوه بر آموزش‌های SEO که در سایت قرار می‌دهد و خدمات سفارش سئو که انجام می‌دهد، به صورت حضوری و عملی سئو و بهینه سازی سایت را نیز آموزش دهد.

چرا باید با سئو آشنا شویم؟

با توجه به اینکه موتورهای جستجو از الگوریتم‌های خود محافظت می‌کنند، اطلاعات نادرستی توسط منابع غیرموثق در مورد سئو منتشر می‌شود که بسیاری از آنها نادرست بوده و مخاطب را گمراه می‌کند. به همین دلیل شناسایی و تفکیک محتوای صحیح و درست در حوزه SEO و تشخیص اطلاعات نادرست از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. افرادی که در دوره اصول سئو شرکت می‌کنند، با اهمیت سئو آشنا شده و همچنین جایگاه سئو در بهبود وضعیت سایت را متوجه می‌شوند. همچنین می‌توانند محتوای صحیح و اصولی در این حوزه را تشخیص داده و خودشان رتبه سایت خود را در گوگل بهبود دهند.

در نظر داشته باشید که سئو مختص به گوگل نیست، با یادگیری اصول صحیح سئو می‌توانید در هر وب‌سایتی که جستجو انجام می‌شود، فاکتورهای تاثیرگذار در رتبه‌بندی را شناسایی کرده و رتبه سایت خود را بهبود دهید.

از کجا بدانیم که مشتری ما در گوگل چه کلماتی را جستجو می‌کند؟

سئو 24 در این دوره آموزشی به شما خواهد آموخت که چگونه مشتری هدف خود را تحلیل کرده و با استفاده از آمار جستجوی کلمات کلیدی و تحلیل سایت‌های رقیب کلمات مناسب برای هدف‌گذاری سئو سایت خود را پیدا کنید.

چگونه رتبه سایت خودمان را در گوگل بهبود دهیم؟

شما در این دوره آموزش سئو یاد می‌گیرید که بهبود رتبه سایت در گوگل به چه صورت خواهد بود و افراد و شرکت‌هایی که در این حوزه کار می‌کنند چه مراحلی را برای این کار انجام می‌دهند.

چه فاکتورهایی برای رتبه بندی گوگل استفاده می‌شود؟

در این دوره آموزشی با فاکتورهای مختلف سئو داخلی و خارجی آشنا می‌شوید. همچنین می‌توانید کاربرد هر کدام از فاکتورها و اهمیت آنها را بشناسید.

دوره جامع آموزش سئو

سرفصل‌های دوره جامع سئو

در دوره جامع سئو و بهینه سازی سایت سرفصل های زیر ارائه می‌شوند:

 •     معماری موتورهای جستجو و بررسی آمارهای منتشر شده
 •     الگوریتم‌های رتبه بندی صفحات وب
 •     انتخاب کلمات کلیدی مناسب:
 1.         معرفی شاخص‌های اندازه‌گیری کلمات مناسب
 2.         آشنایی با مفهوم keywords niche
 3.         چگونه لیست کلمات کلیدی را توسعه دهیم؟
 •     اصول بهینه سازی سایت:
 1.         تکنیکال
 2.         محتوا
 3.         پیوندها
 •     بررسی آخرین الگوریتم‌های گوگل:
 1.         گوگل پاندا
 2.         گوگل پنگوئن
 3.         مرغ مگس‌خوار
 •     چگونه به رتبه‌های بالاتر صعود کنیم؟
 •     تجزیه و تحلیل وب‌سایت و رفتارهای بیننده با رویکرد استفاده در سئو
 •     چگونگی تجزیه و تحلیل رقبا
 •     معرفی سرویس‌ها و ابزارهای مفید سئو
 •     بررسی امکانات سرویس تحلیلگر گوگل Google Analytics
 •     بررسی ابزار سرچ کنسول گوگل Search Console
 •     رازهای موفقیت در گوگل
 •     مشخصات سرور و دامنه
 •     سایت‌ها و منابع مفید در زمینه آموزش سئو

می‌خواهید در دوره آموزش سئو ثبت نام کنید؟ 

اگر موضوعاتی در این دوره آموزشی ارائه می‌شود مفید ارزیابی می‌کنید می‌توانید در این دوره ثبت نام کنید. البته به‌خاطر تدریس حضوری می‌بایست ساکن شهر تهران باشید، برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام و تعرفه از بخش تماس سایت اقدام کنید.

 

لینک ثبت نام در دوره آموزش سئو


نظرات (اولین نفری باشید که نظر می دهد)
faq web24
سوالات متداول

مدت زمان دوره های سئو، معمولا به صورت کارگاه‌های یک روزه یا دو روزه یا چهار روزه برگزار می‌شود. تعداد روزها ممکن است بر اساس موضوع زمان دوره‌ها متفاوت باشد. هدف از برگزاری دوره آموزش سئو، ارتباط بیشتر با دانش پژوهان و اختصاص زمان بیشتر برای آموزش است. هم چنین این دوره باعث می‌شود تا دانش پژوهان بتوانند سوالات و ابهامات خود را با جناب آقای شیرازی در میان گذاشته و دوره به صورت کاملا یک طرفه برگزار نشود.

مدرس دوره آقای رضا شیرازی مفرد مدیرعامل و موسس سایت های سئو24 و وب24 هستند. ایشان از سال 1390 دوره های آموزشی متعددی را در زمینه سئو در ایران برگزار کرده‌اند و مشاور بسیاری از سایت‌های بزرگ و پربازدید ایران در زمینه سئو بوده‌اند.

در دوره جامع سئو و بهینه سازی سایت سرفصل های زیر ارائه می شوند: • معماری موتورهای جستجو و بررسی آمارهای منتشر شده • الگوریتم‌های رتبه بندی صفحات وب • انتخاب کلمات کلیدی مناسب • اصول بهینه سازی سایت • بررسی آخرین الگوریتم های گوگل • ... می توانید لیست کامل سرفصل های سئو را برای اطلاعات تکمیلی بخوانید.